wyślij tekst/zdjęcia przez formularz www
wyślij tekst/zdjęcia przez formularz www
 
Poleć znajomemu   Zgłoś problem ze stroną
Piątek, 19 stycznia 2018    Strona główna
Regulamin
REGULAMIN
serwisu ekoAlert.pl
 1. ekoAlert.pl jest bezpłatnym Serwisem portalu ekologia.pl, prowadzonym na podstawie przepisów ustawy z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. N1 144 poz.1204 z późn. zm).
 2. Celem Serwisu jest publikacja na stronach internetowych Serwisu nadesłanych przez każdego chętnego obywatela/świadka ważnego wydarzenia - wiadomości, zdjęcia, filmu, nagrania, komentarza z dziedziny ekologii - w odniesieniu zarówno negatywnym, jak i pozytywnym.
 3. Wiadomość, tekst, zdjęcie, komentarz należy przesłać wysyłając SMS’a lub MMS’a lub też drogą elektroniczną na adres: info@ekoAlert.pl.
 4. Przysyłający wiadomość gwarantuje i odpowiada za prawdziwość nadesłanej informacji i wyraża zgodę na jej bezpłatną publikację oraz archiwizację w zasobach portalu ekologia.pl.
 5. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych w nim treści.
 6. Zabronione jest przekazywanie do Serwisu materiałów, komentarzy, nagrań, zdjęć, filmów zawierających wulgaryzmy i zwroty obraźliwe, treści sprzeczne z prawem, w tym z dobrymi obyczajami lub naruszające prawa osób trzecich, a w szczególności prawa autorskie lub prawa osobiste.
 7. Przysyłający wiadomość zobowiązany jest do podania swoich danych kontaktowych w celu możliwości skontaktowania się i sprawdzenia wiarygodności przekazywanych informacji oraz pogłębienia ewentualnych szczegółów przekazanego w wiadomości wydarzenia.
 8. Serwis ekoAlert.pl zapewnia, iż otrzymany od przysyłającego wiadomość telefon kontaktowy bądź jakiekolwiek inne dane kontaktowe zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w kontaktach z nim w związku z nadesłanymi informacjami.
 9. Wypełniając pole Autor w formularzu www, podpis przesyłającego wiadomość będzie widoczny pod aplikacją.
 10. W przypadku stwierdzenia, iż podane przez przysyłającego wiadomość dane są fałszywe, serwis ekoAlert.pl zastrzega sobie prawo do zablokowania danej osobie możliwości przekazywania informacji, materiałów, komentarzy do Serwisu.
 11. Serwis ekoAlert.pl zastrzega sobie prawo do redagowania nadesłanych materiałów, wyboru zdjęcia/zdjęć, ewentualnego wykorzystania ich do promocji stron Portalu, poprawiania błędów a także do odmowy publikacji nadesłanej wiadomości bez konieczności podania przyczyny.
 
 
2007 ÷ 2018 © PALECZNY.PL